Πρόγραμμα Α' ΕΣΚΑ

Α' ΕΣΚΑ 2017-2018

1η Αγωνιστική
2/10/2017
ΠΕΥΚΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΥΦΩΝ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΑΧΑΡΝΗΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

2η Αγωνιστική
9/10/2017
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΤΥΦΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ

3η Αγωνιστική
16/10/2017
ΠΕΥΚΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΤΥΦΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΗΣ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική
23/10/2017
ΤΥΦΩΝ - ΠΕΥΚΗ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική
30/10/2017
ΠΕΥΚΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΧΑΡΝΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΥΦΩΝ

6η Αγωνιστική
6/11/2017
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΤΥΦΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.

7η Αγωνιστική
13/11/2017
ΠΕΥΚΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΥΦΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

8η Αγωνιστική
20/11/2017
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΥΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΥΦΩΝ

9η Αγωνιστική
27/11/2017
ΠΕΥΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΤΥΦΩΝ - ΑΧΑΡΝΗΣ

10η Αγωνιστική
4/12/2017
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΠΕΥΚΗ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΥΦΩΝ
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

11η Αγωνιστική
11/12/2017
ΠΕΥΚΗ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΤΥΦΩΝ - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

12η Αγωνιστική
18/12/2017
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΕΥΚΗ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΤΥΦΩΝ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ

13η Αγωνιστική
15/1/2018
ΠΕΥΚΗ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΥΦΩΝ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ

14η Αγωνιστική
22/1/2018
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΕΥΚΗ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΤΥΦΩΝ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΙΓΑΛΕΩ

15η Αγωνιστική
29/1/2018
ΠΕΥΚΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΤΥΦΩΝ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΧΑΡΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

16η Αγωνιστική
5/2/2018
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΠΕΥΚΗ
ΤΥΦΩΝ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ

17η Αγωνιστική
12/2/2018
ΠΕΥΚΗ - ΤΥΦΩΝ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΧΑΡΝΗΣ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.

18η Αγωνιστική
26/2/2018
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΤΥΦΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

19η Αγωνιστική
5/3/2018
ΠΕΥΚΗ - ΑΧΑΡΝΗΣ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΤΥΦΩΝ

20η Αγωνιστική
12/3/2018
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΥΦΩΝ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.

21η Αγωνιστική
19/3/2018
ΠΕΥΚΗ - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΑΧΑΡΝΗΣ
ΤΥΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

22η Αγωνιστική
26/3/2018
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΠΕΥΚΗ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΤΥΦΩΝ

23η Αγωνιστική
2/4/2018
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΥΦΩΝ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΧΑΡΝΗΣ

24η Αγωνιστική
16/4/2018
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΥΦΩΝ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

25η Αγωνιστική
23/4/2018
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. - ΚΟΥΚΑΚΙ
ΤΥΦΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ.
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΧΑΡΝΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

26η Αγωνιστική
30/4/2018
ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΕΥΚΗ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ.
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΤΥΦΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Ν.Ψ. - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΧΑΡΝΗΣ