21η Αγωνιστική: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ 2-2 (Photos)

Ισόπαλη με σκορ 2-2 ήρθε η ομάδα μας, με αντίπαλο τον Φωστήρα, στον τελευταίο εντός έδρας αγώνα για την φετινή αγωνιστική περίοδο.

Η ομάδα μας είχε εξαφαλίσει, από την προηγούμενη αγωνιστική, την παραμονή της στην Γ' Εθνική κατηγορία και έτσι ο προπονητής μας, Δημήτρης Παπασπύρου, χρησιμοποίησε αρκετούς νεαρούς παίκτες που δεν είχαν χρόνο συμμετοχής στο πρωτάθλημα.

Στο 25', ο Ρενάτο έκανε το 1-0, με τον Μάλτσι στο 54' να διπλασιάζει τα τέρματα της ομάδας μας.

Στην επανάληψη, ο Φωστήρας βελτιώθηκε και ισοφάρισε χάρη σε τέρματα των Σίμωση στο 73' και Στρίγγα στο 90'.

Την τελευταία αγωνιστική, η ομάδα μας παίζει στην Κρήτη, με αντίπαλο τον Ατσαλένιο.

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Δημήτρης Παπασπύρου): Διαμαντάρας (58' Λώλος), Κατσίβελας, Μέξης (68' Μουρούτης), Παπαδημητρίου, Μουσταφίδης, Σταμούλης, Κονδύλης, Σαμιώτης, Μάλτσι (58' Χρήστου), Ρενάτο, Νέστορας (70' Γκέζος).

ΦΩΣΤΗΡΑΣ (Πάρης Ανδράλας): Παπαδόπουλος, Χουστουλακης (33' Νάστος), Μανδύλης, Τσώνης, Πατσατζόγλου, Καλημέρης, Κωνσταντινίδης (52' Στρίγγας), Ζαγοριανός, Παπανικολάου (49' Παπανικολάου), Σίμωσης, Πρίκας (43' Δρόσης).