Πρόγραμμα

Γ' Εθνική 2016-2017

1η Αγωνιστική
11/9/2016
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΡΟΔΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

2η Αγωνιστική
18/9/2016
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΡΟΔΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ

3η Αγωνιστική
25/9/2016
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΡΟΔΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

4η Αγωνιστική
2/10/2016
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΡΟΔΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ

5η Αγωνιστική
9/10/2016
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΡΟΔΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική
23/10/2016
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΡΟΔΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ

7η Αγωνιστική
30/10/2016
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

8η Αγωνιστική
6/11/2016
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΡΟΔΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

9η Αγωνιστική
20/11/2016
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΡΟΔΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

10η Αγωνιστική
27/11/2016
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΡΟΔΟΣ

11η Αγωνιστική
4/12/2016
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
Ρεπό: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

12η Αγωνιστική
11/12/2016
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΡΟΔΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

13η Αγωνιστική
18/12/2016
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΡΟΔΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική
8/1/2017
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΡΟΔΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Ρεπό: ΙΑΛΥΣΟΣ

15η Αγωνιστική
15/1/2017
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ

16η Αγωνιστική
22/1/2017
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΡΟΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

17η Αγωνιστική
29/1/2017
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΡΟΔΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ

18η Αγωνιστική
5/2/2017
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΡΟΔΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

19η Αγωνιστική
12/2/2017
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΡΟΔΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ

20η Αγωνιστική
19/2/2017
ΡΟΔΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική
5/3/2017
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΡΟΔΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Ρεπό: ΚΗΦΙΣΙΑ

22η Αγωνιστική
12/3/2017
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΡΟΔΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
Ρεπό: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

23η Αγωνιστική
19/3/2017
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

24η Αγωνιστική
2/4/2017
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΡΟΔΟΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

25η Αγωνιστική
9/4/2017
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Ρεπό: ΡΟΔΟΣ

26η Αγωνιστική
23/4/2017
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΙΑΛΥΣΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΡΟΔΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Ρεπό: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

27η Αγωνιστική
30/4/2017
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΡΟΔΟΣ
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

28η Αγωνιστική
7/5/2017
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΡΟΔΟΣ
Ρεπό: ΙΩΝΙΚΟΣ

29η Αγωνιστική
14/5/2017
ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ - ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ - ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΡΟΔΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
Ρεπό: ΙΑΛΥΣΟΣ

30η Αγωνιστική
21/5/2017
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΙΩΝΙΚΟΣ - ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΔΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ